مقالات آموزشی

استفاده از جوهرهای مرغوب و تاثیر آن بر چاپها و هدهای شما

جوهر مرغوب دستگاههای چاپ بنر و اکوسالونت

بهترین جوهر دستگاههای چاپ جوهر افشان

یکی از مهمترین عوامل چاپ با کیفیت در تمامی دستگاههای جوهر افشان استفاده از جوهرهای مرغوب در چاپ است، جوهری که در وهله اول هدگرفتگی کمی داشته باشد، پوشش و همرسانی خوبی در چاپ داشته باشد، بشاشیت چاپ خوبی به ما بدهد، در دراز مدت باعث خرابی هد نشود و … که ما در این مطلب قصد داریم توضیحی کوتاه در مورد استفاده از جوهرهای مرغوب و تاثیر آن بر چاپها و هدهای شما بیان میکنیم.

تاثیر جوهر در چاپ

جوهر تاثیر به سزایی در بشاشیت چاپ ، رنگ و لعاب خوب چاپ و از همه مهمتر کاهش هدگرفتگی ها و بالا بردن عمر مفید هد دارد ، در نتیجه استفاده مداوم از یک نوع جوهر مرغوب به بالا بردن عمر مفید هدها و کاهش هزینه های نگهداری دستگاه کمک شایان ذکری میکند.

این نکته را فراموش نکنید  ” استفاده مداوم از یک نوع جوهر مرغوب ”  یعنی وقتی شما به جوهر مرغوبی دسترسی پیدا کردید و یا جوهر مرغوبی از طرف شخص مورد اعتماد شما به شما توصیه شد بهترین حالت ادامه دادن مداوم همان جوهر است به دور از محاسبات عددی و اصطلاحاً صرفه جویی هزینه ای ، این به اصطلاح صرفه جویی های هزینه ای در صورتی است که شما هزینه کرد کمتری برای جوهر خود میکنید اما در نهایت میبایست هزینه ای سنگین و یکجا برای خرید هد انجام دهید.

جوهرهای موجود در بازار ایران و حساسیت دستگاههای اکوسالونت

اغلب جوهرهای موجود در بازار ایران جوهرهای چینی است ولی در انواع جوهرهای چینی موجود نیز جوهر خوب و بد وجود دارد که با توجه به تنوع برندها تشخیص آن برای مصرف کننده کمی مشکل به نظر میرسد.

دستگاههای اکوسالونت با توجه به حساسیت بسیار زیاد هدهای اپسون نیاز بسیار مبرمی به استفاده از جوهر بسیار مرغوب دارند که یا میبایست از جوهرهای شناخته شده و مرغوب چینی موجود در بازار ایران استفاده کرد و یا از دیگر جوهرها نظیر جوهرهای تایوانی که جدیداً “گروه تکنسین های مشهد ” اقدام به واردات و عرضه محدود آن کرده است.

جوهرهای تایوانی (مزایا و معایب)

جوهر اکوسالونت تایوانی زرد

جوهر اکوسالونت تایوانی زرد

جوهر MTECH JET یکی از مرغوب ترین جوهرهای موجود در بازار آسیا است که ساخت کمپانی معظم T.S. در تایوان است و در حال حاضر گروه تکنسین های مشهد اقدام به واردات مستقیم و محدود جوهرهای اکوسالونت این شرکت کرده است،

لازم به ذکر است با توجه به اینکه واردات این جوهرها به صورت محدود بوده و ناچار به حمل آن به صورت هوایی هستیم در نتیجه هزینه های تمام شده آن بالاتر از حد معمول بوده و قیمت آن به بیش از سه برابر جوهرهای چینی افزایش میابد.

لازم به ذکر است با توجه هزینه کرد سه برابری جهت خرید جوهرهای مرغوب در نهایت اگر درست حساب شود با توجه به بالا رفتن عمر مفید هدها و هدگرفتگی های کمتر (که باعث کاهش تعداد کلین و پرت جوهرها میشود) استفاده از این جوهر باز هم به صرفه خواهد بود.

شما میتوانید این جوهرها را از بخش ملزومات چاپ به صورت آنلاین خریداری نمائید.

با تشکر فقیه – مهرماه نود و هشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.