درباره ما

گروه تکنسین های مشهد با اتکا به تجربه بیش از پانزده سال در صنعت چاپ لارج فرمت که شامل بیش از پنج سال اپراتوری و بیش از ده سال تجربه تخصصی در امر آموزش، نصب، تعمیرات و بازسازی دستگاههای چاپ بنر و همچنین با اتکا به دانش و تجربه تخصصی نیروهای بومی که همگی از تجربه کافی و وافی در امر چاپ لارج فرمت هستند، گروهی تشکیل داده که استان خراسان بزرگ را که با تعداد بسیار زیادی از دستگاه‌های چاپ، نیاز مبرمی به نیروهای فنی دارند را از پایتخت بی نیاز کرده است.

گروه تکنسین های مشهد اولین شرکت تخصصی در امر دستگاه های چاپ لارج فرمت در شرق کشور میباشد که نیروهای فنی بومی داشته و مستقل از هر شرکت و گروهی فعالیت داشته و در عین حال نیز با توجه به سابقه خود در بازار دستگاههای چاپ بنر با اکثریت شرکت‌های بزرگ و معتبر در اقصا نقاط کشور ارتباطی بسیار نزدیک و دوستانه دارد.

امید است بتوانیم اکثریت دوستان عزیزمان که دستگاه‌ چاپ لارج فرمت دارند را در این امر یاری داده و آنها را از مسافت راه و مخارج سنگین خدمات از شهرهای دیگر کشور برهانیم.

همچنین با توجه به فرسودگی اکثر دستگاههای چاپ و نیاز مبرم دستگاهها به قطعات از سال 1396 مبادرت به تامین قطعات مختلف دستگاههای چاپ نموده و با تنوع دادن به قطعات، نیاز اکثر دستگاههای چاپ چینی در کشور را تامین نموده ایم.

رضایت مشتری اولویت اول ماست.

با تشکر سید محمد تقی  فقیه

تابستان 1399