درباره ما

مجموعه ما با پشتوانه بیست سال فعالیت در زمینه های اپراتوری و خدمات فنی دستگاههای چاپ از سال 1393 با نام ” گروه تکنسین های مشهد” خدمات فنی خود را گسترش داده و همچنین واردات قطعات و ماشین آلات را نیز آغاز نموده است.

شایان ذکر است از سال 1393 گروه تکنسین های مشهد، مبادرت به واردات قطعات تخصصی دستگاههای چاپ لارج فرمت نموده که شامل : انواع هد و برد؛ انواع سروو موتور، قطعات مختلف سیستم جوهر رسانی ، انواع کابل و سنسور و کلیه قطعات تخصصی این دستگاه ها میباشد.

ما همواره در تلاش بوده ایم تا با تنوع در کیفیت و مدلهای مختلف، رضایت حداکثری مشتریان خود را فراهم نمائیم.

خدمات بنیادین گروه تکنسین های مشهد که عبارت است از اپراتوری دستگاههای چاپ، خدمات فنی و واردات تخصصی قطعات و ملزومات ماشین آلات این صنعت تلاش ما همواره بر این بوده تا با ارائه بهترین خدمات و تامین قطعات، شهر مشهد و شرق کشور را از خدمات گسترده غنی گردانیم.

اکنون و در قرن جدید گروه تکنسین های مشهد، واردات انواع ماشین آلات این صنعت را نیز آغاز کرده و امیدواریم بتوانیم با پشتوانه دو دهه تجربه در این عرصه، به روزترین و با کیفیت ترین ماشین آلات را با بهترین خدمات به هم میهنان عزیز ارائه دهیم.

همچنین با توجه به نیاز روز جامعه در بخض خدمات آنلاین، فروشگاه اینترنتی این مجموعه به آدرس m-techgroup.net با امکان مشاهده انواع قطعات، توضیحات فنی قطعات و همچنین قیمت به روز آنها در خدمت همه فعالان این عرصه باشیم.

مهندس سید محمد تقی فقیه
مدیریت گروه تکنسین های مشهد